Algemene contactgegevens

VESTIGING ZWOLLE
Noordzeelaan 62
8017 JW Zwolle
Postbus 40127
8004 DC Zwolle
T (038) 467 72 00
F (038) 467 72 22
VESTIGING ROSMALEN
Stationsplein 3e
5241 GN Rosmalen
T (073) 523 11 11
F (073) 522 06 45

info@langhenkel.nl

Vragen over trainingen en
cursussen kunt u mailen naar:
opleidingen@langhenkel.nl

Kaartje

 

Het team

Sociaal Domein

annette

Annette de Jong
Algemeen manager Sociaal Domein / Advies

adjong@langhenkel.nl

LI_kl

ireneIrene Weertman-Halfwerk
Senior regiomanager Sociaal Domein / Advies

iweertman@langhenkel.nl

LI_kl

estherEsther van der Linden
Regiomanager Sociaal Domein

evdlinden@langhenkel.nl

LI_kl

wienekeWieneke Meulman
Regiomanager Sociaal Domein

wmeulman@langhenkel.nl

LI_kl

robRob Hazelaar
Regiomanager Sociaal Domein

rhazelaar@langhenkel.nl

LI_kl

kimKim Wester
Regiomanager Sociaal Domein

kwester@langhenkel.nl

LI_kl

GijsGijs Slingerland
Regiomanager Sociaal Domein

gslingerland@langhenkel.nl

LI_kl

AsliAsli Orman
Regiomanager Sociaal Domein

aorman@langhenkel.nl

LI_kl

melissaMelissa Anthonio
Recruiter Sociaal Domein

manthonio@langhenkel.nl

LI_kl

RobbertRobbert Vollers
Accountmanager Sociaal Domein

rvollers@langhenkel.nl

LI_kl


Opleiding, Training & Advies

robbertRobbert de Graaff
Directeur Opleiding, Training & Advies

rdgraaff@langhenkel.nl

LI_kl

henrieHenrie de Jong
Adviseur / Trainer
Opleiding, Training & Advies

hdjong@langhenkel.nl

LI_kl

tomTom Hackmann
Adviseur / Trainer
Opleiding, Training & Advies

thackmann@langhenkel.nl

LI_kl

femkeFemke van Schaik
Opleidingsmanager
Opleiding, Training & Advies

fvschaik@langhenkel.nl

LI_kl

evelienEvelien Booij
Officemanager
Opleiding, Training & Advies

ebooij@langhenkel.nl

LI_kl

 

marianneMarianne Muns
Officemanager
Opleiding, Training & Advies

mmuns@langhenkel.nl

LI_kl

ericaErica Kneppers
Coördinator open inschrijvingen
Opleiding, Training & Advies

ekneppers@langhenkel.nl

LI_kl


Ruimte & Omgevingsrecht

jan_willemJan Willem van der Weerd
Algemeen manager ruimte/omgevingsrecht

jwvdweerd@langhenkel.nl

LI_kl

Anne-ClaireAnne-Claire Obdam
Regiomanager ruimte/omgevingsrecht

acobdam@langhenkel.nl

LI_kl

ellen noorEllen Noor Nauta
Regiomanager ruimte/omgevingsrecht

ennauta@langhenkel.nl

LI_kl

loesLoes Rosenberg
Recruiter ruimte/omgevingsrecht

lrosenberg@langhenkel.nl

LI_kl

deryaDerya Gül
Accountmanager ruimte/omgevingsrecht

dgul@langhenkel.nl

LI_kl

WillemWillem Visser
Accountmanager ruimte/omgevingsrecht

wvisser@langhenkel.nl

LI_kl


Zorg

karenKaren Seegers
Manager Zorg

kseegers@langhenkelzorg.nl

LI_kl

isabelleIsabelle Fokkens
Consultant Zorg

ifokkens@langhenkelzorg.nl

LI_kl

 


Heeft u een vraag en weet u niet goed aan wie u deze moet stellen? Of wilt u gewoon liever dat wij contact met u opnemen? Vul dan dit formulier in. Wij zorgen ervoor dat de juiste persoon contact met u opneemt.

Velden met een * zijn verplicht.